TR|EN
1952 ylnda kurulan AZAKLAR NAAT, stanbul Beikta bölgesinde  konut projeleri ile sektöre adm att. Azaklar naat bünyesinde yaplanmaya balayan Form Yap 1987 ylnda Salih Zeki Azak tarafndan kuruldu.
 
1991 ylnda stanbul Teknik Üniversitesi Mimarlk Fakültesi ehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun olan Salih Zeki Azak , yapm olduĝu estetik çizimleri ile talyan mutfak-banyo kullanmnda batnn çizgilerine kendi özgün tasarmlarn da katarak, ülkemizin bir çok siyasetçi, sanatç, sporcu tannan simalarnn mutfak- banyo tasarmn ve uygulamasn yapt.
 
1990’l yllarn balarnda Konut projelerine balayan Form Yap, faaliyet alanlarna Kurumsal bina yenilemelerini de ekledi. irketin hzla artan referanslar ile eski eser restorasyon hizmetini de tecrübelerine ekledi.
 
 
Form Yap, 5 Temmuz 2013’te global bir irket olan, merkezi Hollanda Rotterdam da bulunan proje yönetim firmas BOAG ile  "BOAG TÜRKYE"yi kurdu. Hastane, Residance, okul, otel ve alveri merkezi gibi yüksek çapl inaat projelerinde uluslararas proje yönetimi ve sertifikalandrmas yapmaktadr.
 
Geçmiten bugüne 100 ‘e yakn iç mimarlk çalmas, 30 yakn konut projesi, 20’ye yakn kurumsal bina yenilemesi ile Form Yap çalan kadrosunu genileterek , çalmalarna devam ediyor.